Wróżby

Oczyszczanie Duszy

Blog wróżki

Często kupowane

Bezpieczne płatności

Na mojej stronie możesz bezpiecznie i szybko zapłacić przez dotpay, paypal, blikiem, kartą bankową lub na raty.

Witajcie serdecznie

Wróżka Alicja zaprasza

(Jestem aktualnie dostępna…)

Odpowiadam na pytania dotyczące

– Partnerstwa i miłości
– Zdrowia i kondycji psychicznej
– Finansów i spraw materialnych
– Rodziny i jej problemów
– Doradzam jaką właściwą drogę wybrać
– sex wróżby i sprawy intymne
– Oraz na wiele innych pytań

– Wróżka online 24h

Wróżbę możesz zamówić online

 

1 Pytanie – 99zł

3 Pytania – 199zł

6 Pytań – 299zł

Po opłaceniu wróżby napisz maila z pytaniami na adres [email protected]

(W wiadomosci e-mail proszę podać imię i datę urodzenia oraz krótki opis problemu lub sytuacji, pomoże mi to dokładnie zinterpretować przekaz Tarota, im bardziej dokładniejszy opis tym wróżba będzie dokładniejsza. )

(odpowiadam zazwyczaj w ciągu 1 godziny)

 telefonu.

O mnie: Wróżka Alicja

Od 24 lat przy pomocy kart tarota analizuję ludzkie drogi i problemy życiowe, dogłębnie analizuję aktualną sytuację życiową w której się znajdujemy, pomagam w wyborze właściwej drogi którą kroczymy. Wróżby online umożliwiły szybki i bezpieczny kontakt gdziekolwiek się znajdujemy, dzięki czemu możemy otrzymać wróżbę przez internet.

Moją bezgraniczną pasją jest chęć niesienia pomocy innym, ezoteryka i wróżenie z kart tarota a Tarot to mój nieodłączny towarzysz. Na początku moje zainteresowania skupiały się tylko na Tarocie, ale teraz pomagam innym, posługując się również numerologią, runami i energiami anielskimi. Zapewne zastanawiacie dlaczego zostałam wróżką? Jako mała dziewczynka w wieku 8 lat zaczęłam przewidywać rzeczy niemożliwe najczęściej rodzinne. Rodzina przyzwyczaiła się, często pytają się mnie o rady oraz co może się wydarzyć. Popularność jednak się rozeszła i stałam się dobrą wróżką Alicją, wykorzystałam ten dar i pomagam innym.

Doradzam, wskazuję najlepsze rozwiązanie problemu, analizuję związki uczuciowe, sprawy zawodowe, finansowe itp. ostrzegam przed niebezpieczeństwami, informuję o radościach i niespodziankach jakie szykuje los.

Na co dzień mierzę się z trudnymi i bardzo osobistymi pytaniami. Po wielu latach doświadczeń, pracy z kartami, nie boję się żadnych pytań, wiem, że moje karty odpowiedzą na każde pytanie.

Nie korzystam z żadnych programów komputerowych jak większość innych wróżbitów bądź wróżek. Jestem dobra wróżka Alicja więc wróżę i stawiam Tarota dla osób o dobrym sercu, dlatego moja aura nie przyciąga złych mocy dzięki czemu wróżby maja wysoką sprawdzalność.

W zależności od zadanych pytań, przygotowuję stosowny rozkład kart, po czym odczytuję i konkretnie opisuję ich przekaz wysyłając maila z wróżbą. Masz u mnie 100% pewności że do każdego klienta podchodzę indywidualnie!

Zapraszam także na sympatyczne rozmowy na wszelkie tematy.

Wróżba na Telefon jest teraz dostępna!

Jestem dostępna 24 godziny na dobę dla Ciebie!

Wróżba przez Internet – 100% online Zamawiasz wróżbę online wygodnie z domu, czekasz na odpowiedź na adres email, dobre wróżki online stale dostępne

Wróżka przez internet – błyskawicznie rośnie liczba osób zamawiających wróżbę przez internet, każdy oszczędza w ten sposób pieniądze, czas na dojazd i wizytę. Około 80% ludzi w Polsce zamawia wróżby w internecie a skuteczność i sprawdzalność jest identyczna.

Wróżka na telefon – usługa dla osób które chcą skorzystać od razu, dosłownie w 1 minutę konsultacja z wróżką online, wróżka przez telefon udziela bezpośrednio rad i odpowiedzi na które chcesz poznać odpowiedź przy pomocy kart tarota.

Dobra Wróżka Online