Wróżby

Oczyszczanie Duszy

Blog wróżki

Często kupowane

Bezpieczne płatności

Na mojej stronie możesz bezpiecznie i szybko zapłacić przez dotpay, paypal, blikiem, kartą bankową lub na raty.

21 odpowiedzi

 1. ta Pani po prostu czyni cuda. Jestem bardzo zadowoloną stałą klientką i mogę powiedzieć, że Wróżka Alicja to nie tylko ciepła i miła osoba ale pełna profesjonalistka w tarocie i skuteczności sprawdzania się wróżb co jest niezwykłe jak na te czasy i wróżby na odległość! pozdr. Ola F.

 2. jestem mile zaskoczona, większość pytań już się sprawdziła. Dziękuje Alicjo Buziaczki Szymek:*

 3. szybka i konkretna odpowiedź po zamówieniu. W ciągu kilku dni cześć wróżby się spełniła a teraz czekam na całość. Jak dla mnie najlepsza wróżka w Polsce pod każdym względem !

 4. Bardzo dziękuje za poświęcony czas i szybką realizację odpowiedzi na moje pytania. Na pewno jeszcze do Pani powrócę. Pozdrawiam

 5. Witam chciałabym podziękować Pani chyba będzie wszystko dobrze między mną a ojcem mojego dziecka , wczoraj byliśmy oglądać dom dla nas żeby zamieszkać razem zaczyna się na dobre zmieniać . Po Pani rytułałach.
  zmienia się na lepsze .dziękuję Pani z całego serca

 6. Droga Alicjo, przepraszam, ze się tu dobijam, ale chciałam zapytać jak długo trwa obecnie oczekiwanie na wróżbę, 3 pytania, gdyż wysłałam mejla 3 godziny temu i nie dostałam odpowiedzi :/ pierwszy raz tak się dzieje dlatego martwię się i zastanawiam czy może adres mejlowy sie zmienił? Lub jest jakaś inna przyczyna?
  Pozdrawiam serdecznie!

 7. super rytuał miłości, parter wrócił do mnie z kwiatami po 25dniach od wykonania jak dalej będzie między nami zobaczymy dam znać. Póki co to moja najlepsza wróżka, pozdrawiam Panią najmocniej jeszcze raz i bardzo dziękuje. A.K.

 8. Przyznam szczerze że w trakcie wykonywania rytuału (oczyszczanie energetyczne) zaczęłam czuć spokój i już po jego wykonaniu wreszcie zaczęłam dobrze spać, nie myślę w nocy o problemach …chyba od co najmniej dwóch lat, dobrze śpię w nocy. To jest niesamowite:)

 9. błyskawiczna odpowiedź trafiająca w sedno mojego związku, zrozumiałam problem dziękuje Alis :*

 10. po Pani oczyszczaniu naprawdę zaczęły dziać się cuda 🙂 tym bardziej z wdzięcznością. Cześć wróżby również zaczęła się sprawdzać. dziękuje

 11. po wykonaniu oczyszczania wraz z pakiem 3 pytań moje życie uczuciowe i rodzinne uległo poprawie. zastanawiam się jeszcze nad rytuałem miłosnym. Jakie jest wasze zdanie pomaga to na bardzo toksycznego męża?

 12. czytałam opinie zanim kupiłam i błąd bo konkurencja mocno oczerniła Alicje przez cos się wahałam a w rzeczywistości po zakupie szybka i treściwa odpowiedź, pełna dyskretność i bezpieczeństwo przy zakupie dlatego nie ma się do czego przyczepić całuje Ola

 13. polecam tę wróżkę po 20 dniach od wykonania wróżby opcja 3 pytań wszystko się spełniło. na pewno będę wracać. Pozdrawiam Ciebie Droga Alicjo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.